KÜÇÜKLERDEN BÜYÜKLERE MÜZİKLİ HOŞGELDİN KARŞILAMASI

Hamidiye Şehit Özgür Işık İlkokulu 3’ncü sınıf öğrencileri, Düzce Üniversitesinde eğitime başlayacak öğrencilerle düzenlenen uyum programında bir araya geldi. Program kapsamında hazırladıkları mini gösterileri sunan ilkokul öğrencileri, üniversite öğrencileri ile keyifli zaman geçirdi.

KÜÇÜKLERDEN BÜYÜKLERE MÜZİKLİ HOŞGELDİN KARŞILAMASI
13.10.2022 - 19:15
Haber Merkezi
427

Hamidiye Şehit Özgür Işık İlkokulu, öğrencilerine yönelik sosyal farkındalık, rol model eğitimleri ve birbirinden farklı etkinliklerle ortaöğretim ve üniversite eğitimlerine uzanan yolda katkı sağlayama devam ediyor.

Okul bünyesinde bir çok faaliyet sürdüren aynı zamanda ortaöğretim başta olmak üzere diğer okulların tanınmasından öz güven aşılanmasına, sportif faaliyetlerle yetenekli sporcuların ortaya çıkartılmasından farkındalık oluşturulmasına kadar önemli eğitimlerin verildiği okulun son durağı Düzce Üniversitesi oldu.

Yeni eğitim döneminde Düzce Üniversitesini kazanarak kayıtlarını yaptıran öğretmenlik bölümü öğrencileri ile davet üzerine uyum programı çerçevesinde bir araya gelen ilkokul 3’ncü sınıf öğrencileri, ilk olarak üniversitenin tanıtımına yönelik bilgilendirildi.

İlkokulu öğrencileri burada üniversite öğrenci ve öğretim üyelerine bir sürpriz yaparak, hazırladıkları müzik ve dansları beğeniye sundu. Birbirinden renkli görüntülerin ortaya çıktığı etkinlikte keyifli vakit geçiren öğrenciler, Düzce’ye yeni gelen üniversite öğrencilerine ‘hoşgeldiniz’ demeyi de ihmal etmedi.


Editör: B. Zengin