D.Ü. Minik Öğrencilere Yönelik Etkinlik Düzenledi

Düzce Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, “Geleceğin Sanatçıları” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında Boğaziçi İlkokulu iş birliğinde, “Resim* Sahne Sanatları* Sinema* Atölyeleri Sergisi” etkinliği düzenledi.

D.Ü. Minik Öğrencilere Yönelik Etkinlik Düzenledi
13.04.2023 - 20:44
Güncelleme 13.04.2023 - 20:46
Kaynak: Haber Merkezi
245

Düzce Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Müfide Kadri ve Mihri Müşfik Sanat Galerilerinde düzenlenen etkinliğe, Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Açelya B. Gönüllü, öğretim elemanları, öğrenciler, Boğaziçi İlkokulu öğrencileri ve aileleri ile davetli misafirler katılım sağladı.

Sinema gösterimi ile başlayan etkinlik, minik öğrencilerin oynadığı tiyatro gösterisi ile devam etti. Üniversitemiz akademisyenlerinin eşliğinde, aileleriyle birlikte etkinliğe katılan minik öğrenciler, sergiledikleri performansla da akranlarına eğlenceli anlar yaşattı. Tiyatro gösterisinin ardından geleceğin sanatçıları minik öğrencilerin çizdiği resimlerin yer aldığı resim sergisi gezildi


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız