D.Ü. Sürekli Eğitim Merkezi Eğitim İş Birliği İçin Ziyaret Gerçekleştirdi

Düzce Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, İstanbul’da faaliyet gösteren ÜNSPED Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş.ye ziyaret gerçekleştirdi.

D.Ü. Sürekli Eğitim Merkezi Eğitim İş Birliği İçin Ziyaret Gerçekleştirdi
23.08.2023 - 21:23
Kaynak: Haber Merkezi
166

ÜNSPED Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. şirket hissedarı Yusuf Bulut Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Gürbüz Hocaoğlu, Halil İbrahim Pişkin ve Cahit Soysal’ın hazır bulunduğu ziyarette, Düzce Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Seda Çavuş, Şube Müdürü Yalçın Yalçın ile Mustafa Ökten yer aldı.

Kişisel, mesleki ve kurumsal gelişim eğitimleri veren ve birçok sektörde 42 yıldır faaliyet gösteren ÜNSPED Gümrük Müşavirliği ile yapılan görüşmelerde Düzce Üniversitesi öğrencileri ve personeli ile üniversitenin dış paydaşlarına yönelik dış ticaret ve gümrükleme konularında eğitim programları düzenlenmesine ilişkin fikir birliği sağlandı.

Düzce Üniversitesi ile ÜNSPED Gümrük Müşavirliği iş birliğiyle düzenlenecek eğitimlerin çevrim içi olarak yapılması planlanıyor. 


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız