Düzce Üniversitesi’nden Kahve Sohbet Kariyer Etkinliği

Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen “Kahve Sohbet Kariyer” başlıklı etkinlik, Atatürk Eğitim ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Düzce Üniversitesi’nden Kahve Sohbet Kariyer Etkinliği
29.11.2023 - 20:36
Güncelleme 29.11.2023 - 20:41
Kaynak: Haber Merkezi
101

Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi’nden Öğr. Gör. Nurten Merdivenci ve Öğr. Gör. Zeynep Kömür öğrencilerle kahve ikramı eşliğinde bir araya gelerek, etkili özgeçmiş hazırlama, iş dünyasının yeni mezunlardan beklentileri, sahip olunması gereken nitelikler, staj ve kariyer danışmanlığı gibi konulardan bahsetti.

Kariyer planı yaparken nelere dikkat edilmesi konusuna değinen Öğr. Gör. Nurten Merdivenci ve Öğr. Gör. Zeynep Kömür, öğrencilere eğitim-öğretim dönemlerinde, gelecekteki iş hayatlarına katkı sağlayabilecek şekilde nasıl davranmaları gerektiği konusunda kendi tecrübelerinden örneklerle detaylı bilgiler aktardı.

Program, soru - cevap ve mini test uygulaması eşliğinde son buldu.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız