D.Ü. ile Düzce TSO Arasında Staj ve Mesleki Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı

Düzce Üniversitesi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile staj ve mesleki eğitimde iş birliği uygulamalarına yönelik protokol imzaladı.

D.Ü. ile Düzce TSO Arasında Staj ve Mesleki Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı
19.12.2023 - 20:14
Kaynak: Haber Merkezi
112

İş birliği protokolünü, Düzce Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir imzalarken, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası adına ise Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık imzaladı.

Protokol; Düzce Üniversitesi öğrencilerinin, Düzce Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı firmalarda staj yapmasına, yine Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’na bağlı işletmelerde mesleki eğitim olanaklarının artırılmasına ve firmalarca ihtiyaç duyulan iş gücünün karşılanmasına olanak sağlıyor.

Protokolle; belirlenen talep doğrultusunda Düzce Üniversitesi öğrencilerinin firmalarla eşleştirilmesi, öğrencilerin stajlarını veya işletmede mesleki eğitim kapsamındaki çalışmalarını bu firmalarda yürütmesi, sektör tecrübesi ve iş disiplini kazandırılması, firmalarca ihtiyaç duyulan iş gücü ihtiyacının karşılanması amaçlanıyor.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız