SERBAY AKADEMİ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ HR ZONE X ETKİNLİĞİNDE

Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen HRZoneX Etkinliğinde Serbay Akademi, Düzce Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi.

SERBAY AKADEMİ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ HR ZONE X ETKİNLİĞİNDE
22.12.2023 - 20:02
Kaynak: Haber Merkezi
141

American Life, Arçelik, E-Commint, Onur Ambalaj, Tein Yazılım ve Volta Motor firmaların da katkı sağladığı etkinlikte Serbay Interactive İş Geliştirme Uzmanı Sümeyye Atasever, “Öğrenci Perspektifinden İnsan Kaynakları Yolculuğu” konuşması ile Düzce Üniversitesi İstiklal Konferans Salonunda öğrencilikten iş hayatına geçişteki süreçlere yer verdi.

Üniversitedeki toplulukların öneminden bahseden Atasever, Serbay Akademi ve Serbay Interactive olarak öğrencilerin bu aşamada destekçisi olduklarını belirtti.
Tüm katılımcılara güzel dileklerini ve teşekkürlerini sunan Atasever, konuşmasının ardında Serbay Interactive Bahar Dönemi staj başvuru döneminin 27 Aralıka kadar devam ettiği söyleyerek Tea-Talk alanında bire bir öğrencilerin sorunlarına cevap verdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız