Southern Üniversitesi Heyetinden Düzce Üniversitesi’ne Ziyaret

Akademik alanda ikili iş birliği çalışmalarını geliştirmek amacıyla uluslararası akademisyenlerden oluşan Southern Üniversitesi heyeti, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’i ziyaret etti.

Southern Üniversitesi Heyetinden Düzce Üniversitesi’ne Ziyaret
17.02.2024 - 21:24
Kaynak: Haber Merkezi
56

Southern Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Patrick Mensah,  Öğretim Üyeleri Senatosu Başkanı Prof. Dr. Oswald D’Auvergne,  Nelson Mandela Yönetim ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Damien Ejigiri ile Türkiye İrtibat Temsilcisi ve Öğretim Üyesi Prof. Dr. Osman Kandara’dan oluşan heyet, , Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir ile bir araya geldi.

Ziyarette , Düzce Üniversitesi’nden; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Öztürk, Genel Sekreter Nihat Yıldız, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Resul Kara, Araştırma Dekanı Prof. Dr. Emine Tekin ile öğretim üyeleri de yer aldı.

Rektörlük Çalıştay Salonu’nda konuk heyetle gerçekleştirilen toplantıda; eğitim-öğretim faaliyetleri, bilimsel araştırmalar, ikili iş birliği imkanları, ortak proje geliştirme, öğretim üyesi ve öğrenci değişimi başta olmak üzere birçok konuda fikir alışverişinde bulunuldu.

Oldukça verimli geçen ve , Düzce Üniversitesi’nin uluslararasılaşma vizyonuna değer katan ziyaretin sonunda, , Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir tarafından, konuk heyete, Düzce Üniversitesi ile Southern University and A&M College arasında Yükseköğretim Kurulu tarafından desteklenen ikili işbirliğine verdikleri destek ve katkıları için teşekkür belgesi takdim edildi. Konuk heyetin programı, , Düzce Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ziyareti ile sona erdi.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız