Düzce Üniversitesi’nden Filipinler Üniversiteleriyle İş Birliği Protokolleri

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda, Kocaeli Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen ve paydaşları arasında Düzce Üniversitesi’nin de yer aldığı Marmara Kariyer Fuarı kapsamında, Batı Karadeniz Üniversiteler Birliği’ne üye üniversiteler ile birlikte Düzce Üniversitesi de, Filipinler’de bulunan yükseköğretim kurumlarıyla uluslararası ikili iş birliği protokolleri imzaladı.

Düzce Üniversitesi’nden Filipinler Üniversiteleriyle İş Birliği Protokolleri
28.02.2024 - 19:23
Kaynak: Haber Merkezi
61

Düzce Üniversitesi, Filipinler’de akademik faaliyetlerini sürdüren; Caraga State, Iloilo Science and Technology, Mariana Marcos State ve Mindanao State Üniversiteleri ile iş birliği protokolleri imzalayarak küresel ortaklıklarına yenilerini ekledi.

Protokolleri imzalayan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir; Düzce Üniversitesi’nin uluslararasılaşma vizyonu doğrultusunda sağlam zeminde, önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade ederek, bu iş birliği organizasyonunun gerçekleştirilmesinde önemli katkıları olan Batı Karadeniz Üniversiteler Birliği Dönem Başkanı Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık’a teşekkür etti.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız