Lise öğrencileri Almanya'da staja gitti!

Düzce Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Erasmus Plus projesi kapsamında Almanya’nın Dostern kentinde Grafik ve Web tasarımı uygulamaları üzerine staja girdi.

Lise öğrencileri Almanya'da staja gitti!
2.12.2021 - 13:24
İHA
585

   Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Almanya'nın Dostern kentinde Grafik ve Web Tasarımı uygulamaları kapsamında staja girdi. Proje kapsamında 6 öğrenci ve 1 refakatçi öğretmen ve gözlemci statüsünde okul Müdürü Şeref Kıldıran’ın katılımları ile gerçekleştirildi.

   Almanya'nın Dostern kentinde dünyaca ünlü markalarla çalışan firmada grafik alanı öğrencileri kitap, dergi kapağı tasarımı, afiş tasarımı ve broşür tasarımı, bilişim teknolojileri öğrencileri, veri tabanından bilgi sorgulama, veriler üzerinde silme ve güncelleme işlemleri yapma, ass.net sayfaları oluşturma, web formları denetimlerini kullanma, web formlarıyla verilere erişme konu başlıklarında staj yapmaya başladı.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız