BELEDİYE ÇALIŞANLARINA İNDİRİMLİ KURS!

Düzce Belediyesi ve Düzce American Life Dil Okulları arasında imzalanan protokol ile Belediye personeli ve birinci derece yakınları, yaklaşık yüzde 50 oranında İngilizce dil kurslarından yararlanacak.

BELEDİYE ÇALIŞANLARINA İNDİRİMLİ KURS!
29.11.2021 - 16:30
Haber Merkezi
429

   Düzce Belediyesi ve Düzce American Life Dil Okulları arasında imzalanan protokol gereği Düzce Belediyesi personeli yüzde 50 indirimli kurslardan yararlanacak. Yapılan protokol hakkında bilgi veren Başkan Özlü, “Düzce American Life Dil Okulları eğitim kurumu arasında belediyemiz çalışanları İngilizce kurslarında yaklaşık yüzde 50 oranında indirimden yararlanabilecekleri bir protokol düzenledik. Emeği geçen hem belediyemiz çalışanlarına hem de yabancı dil okulumuz adına herkese teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

   Düzce American Life Dil Okulları Müdürü Emre Sivrikaya da “Belediye çalışanlarına özel yüzde 50 indirim sağlayan protokolümüzü imzaladık. Ayrıca kampanyalarımız sürecinde yüzde 10 indirim daha uygulanacak. Düzce belediyemize hayırlı olsun” diye konuştu.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız