GENÇ KIZ, KALP KRİZİ GEÇİREN ADAMI HAYATA DÖNDÜRDÜ!

Düzce’de aracıyla giderken kalp krizi geçiren yaşlı adama bölgedeki bir işyerinden çıkan genç kız müdahale etti. Kalbi duran yaşlı adamı 20 dakika boyunca yaptığı kalp masajı ve suni teneffüs ile hayata döndüren Melisa Yalçın isimli genç kız, sağlık ekipleri gelen kadar yaşlı adamın başından ayrılmadı.

GENÇ KIZ, KALP KRİZİ GEÇİREN ADAMI HAYATA DÖNDÜRDÜ!
3.08.2021 - 12:29
Haber Merkezi
1057
1

Düzce’de araç içinde kalp krizi geçiren yaşlı adam, bölgede ki bir işyerinde çalışan genç kızın olayı fark ederek hızlı müdahalesi sonucunda hayata tutundu.

Kervan kavşağı Düzce girişinde meydana gelen olayda, aracına binmek isteyen yaşlı adam aniden fenalaştı. Araçtan indirilen ve güvenli bir yere çekilen yaşlı adama çevrede bulunanlar da yardıma koştu. 

Anestezi bölümünden yeni mezun olan, paramedik eğitimine devam eden ve atamasını beklerken bölgede faaliyet gösteren bir otelde geçici olarak çalışan Melisa Yalçın isimli genç kız, yaşlı adama müdahale etti. Kalp krizi geçiren yaşlı adama 20 dakikadan fazla kalp masajı ile suni teneffüs yapan genç kız, kalbi duran ve nefes alamayan yaşlı adamın hayata dönmesini sağladı.

Genç Melisa’nın hayata döndürdüğü ve bir an olsun yanından ayrılmadığı yaşlı adam, olay yerine çağırılan sağlık ekipleri tarafından Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Sezgin ERDEM
    Sezgin ERDEM
    3.08.2021 14:16

    Kızlarımızı okutun diyoruz. Nedeni işte bu. O adamın yerinde olmayacağımızın garantisi var mı ?????

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız