İstinat duvarları yapılıyor

Düzce Belediyesi yağmur suyu nedeniyle zarar gören ve çökme yaşanan yollara istinat duvarı yaparak daha güvenli hale getiriyor. Ekipler, Konuralp’te başlattıkları çalışmaları Bahçeşehir’de devam edecek.

İstinat duvarları  yapılıyor
10.08.2021 - 14:50
İHA
189

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, şehrin dört bir yanında farklı noktalarda çalışmalarını yürütüyor. Özellikle yoğun yağmur yağışından dolayı kayma ve çökme oluşan yolların daha güvenli olması için istinat duvarı çalışmalarına ağırlık veren ekipler, Konuralp Orhangazi Mahallesi 500. caddede 120 metrelik istinat duvarını tamamladı. En yüksek bölümünün 4 metre olduğu istinat duvarında 500 metreküp taş kullanıldı.
Düzce belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipler yağmur suyundan dolayı tehlike arz eden istinat duvarlarını yenilerken Bahçeşehir bölgesinde vatandaşların en çok şikayet ettiği yerleri de kısa sürede düzenleyecek. Ekipler, sürücülerin ve yayaların can güvenliğini sağlamak için hızlı ve etkin bir şekilde çalışmalarını sırasıyla gerçekleştirecek.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız