SAADET PARTİSİNE TAZE KAN!

Saadet Partisi (SP) Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Berat Öztürk oldu. İş insanı Berat Öztürk, Saadet Partisi (SP) Düzce İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevine getirildi.

SAADET PARTİSİNE TAZE KAN!
23.08.2021 - 13:27
Güncelleme 23.08.2021 - 14:18
Haber Merkezi
385


Görevin kendisine tevdi edilmesinin ardından değerlendirmelerde bulunan Öztürk, “Düzce’mizin İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevi tarafımıza tevdi edildi. Allah bu yolda iyi, güzel faydalı ve hayırlı çalışmalar yapmayı bizlere nasip etsin.
Birlikte çalışma fırsatı bulduğum Gençlik Kolları Genel Başkanımız Abdulkadir Karaduman Bey’in şahsında Gençlik Kolları Genel Merkezindeki çalışma arkadaşlarıma a teşekkürlerimi arz ederim.


Yapılan Temayüller Sonucu şahsımı bu göreve laik gördükleri için İl Başkanımız Birkan Mertol ve İl Yönetim Kurulumuza da ayrıca teşekkür ediyorum.
“Güzel Günler Mutlu Yarınlar” diyerek çıktığımız bu yolda Yaşanabilir Düzce ve Yeniden Büyük Türkiye için alnımızın teri şakaklarımızda kurumadan çalışacağız” dedi.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız