GAZETECİLER MİLLETİN VİCDANINA SES OLMAKTADIR!

DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, ‘21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’ nedeniyle yayınladığı mesajda gazetecilerin milletin vicdanına ses olduklarını ifade etti.

GAZETECİLER MİLLETİN VİCDANINA SES OLMAKTADIR!
21.10.2021 - 13:07
Güncelleme 21.10.2021 - 13:09
Haber Merkezi
138

  DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz’ın 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü mesajı şu şekilde:

   “Demokratik bir ülkenin vazgeçilmez unsurlarından birisi basındır. Gazeteciler; haber alma özgürlüğü, toplumsal farkındalık oluşturulması, ifade ve fikir hürriyetinin kamusal alanda yayılabilmesi açısından büyük bir sorumluluğa sahiptir.

   Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadırlar.

   Bu duygularımla değerli basın çalışanlarının, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü tebrik eder, görevlerini yaparken hayatlarını kaybeden basın çalışanlarını rahmetle anıyor, tüm basın çalışanlarına meslek hayatlarında, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız