YEREL DERNEKLER BULUŞTU!

Erdemliler Derneği tarafından düzenlenen kahvaltılı kaynaşma ve dayanışma STK buluşması Çilimli´de yapıldı.

YEREL DERNEKLER BULUŞTU!
6.12.2021 - 16:11
Haber Merkezi
429

   Erdemliler Derneği merkezinde bir araya gelen yerel dernek temsilcileri, 31635 sayı ve 21 Ekim 2021 tarihli Resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren  Dernekler yönetmeliği değişikliklerini   ele aldılar. Derneklerimizin birçoğunun yapılan değişikliklerin muhteviyatını tam bilmediğinden  sıkıntılar yaşayabileceği düşüncesiyle düzenlenen toplantıda yapılan değişiklikler ele alındı STK´ların mevzuattan kaynaklanan sıkıntılar hususunda birlikte hareket etmesinin faydalı ve yararlı olacağı fikri benimsendi.

   Mevzuat farkındalığının arttırılması, karşılaşılan zorluk ve iyi uygulamaların paylaşılması için belli aralıklarla bir araya gelinmesi hususunda mutabık kalındı.  Salgın hastalık nedeniyle her ilçeden bir STK başkanının katıldığı buluşmaya, sayılı stk başkanı davet edildi. Dayanışma ve  mevzuat farkındalığını arttırmak ve iyi örneklerin paylaşılması amacıyla gerçekleştirilen  stk buluşması hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

 


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız