Yılmaz'dan Özlü'ye ziyaret

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yavuz Yılmaz’ı ağırladı. Yılmaz ziyarette, Başkana Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte çekilmiş fotoğrafını hediye etti.

Yılmaz'dan Özlü'ye ziyaret
18.12.2021 - 12:58
Haber Merkezi
443

Düzce Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yavuz Yılmaz, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye bir ziyaret gerçekleştirdi. Kültür Merkezinde gerçekleşen ziyarette, Özlü ve Yılmaz, kentteki trafik, yol ve esnaf odasının yaptığı çalışmaların yanı sıra 2022 yılında yapılması düşünülen çalışmalara yönelik görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretin sonunda, Yavuz Yılmaz tarafından, geçtiğimiz ay Ankara’da gerçekleştirilen Gençlik Festivali öncesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkan Özlü’ye belediyecilikteki başarılı performansı ve ürettiği projeler için verdiği ödül töreninde çekilen fotoğrafı hediye etti.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız