3. Meslek Komitesi’nden Hasel Teknik Ahşap İnşaat Otomotiv Sanayi'ye Ziyaret

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası 3. Meslek Komitesi ( Kaplama, Parke, Kereste, Mobilya İmalatları ve Satışları ) Düzce’de faaliyetlerini sürdüren Hasel Teknik Ahşap İnşaat Otomotiv Sanayi firmasını ziyaret etti.

3. Meslek Komitesi’nden Hasel Teknik Ahşap İnşaat Otomotiv Sanayi'ye Ziyaret
14.02.2022 - 18:26
Güncelleme 14.02.2022 - 19:30
Haber Merkezi
778

Gerçekleşen ziyarete; Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, 3. Meslek Komitesi Başkanı Şahin Bircan, Başkan Yardımcısı Fikret Eryakalı, Komite Üyeleri Zeki Uyanık, Rasim Mercan, Metin Coşkun, Hikmet Mutlu, Hasan Aktürk, Düzce TSO Genel Sekreteri Mürvet Gül Turhan ve GGK-KGK Komiteler Sekreteryası Hatice Çakır hazır bulundu.

 

Ziyarette; Düzce’nin istihdamında ve ekonomisinde önemli firmalardan olan Hasel Teknik Ahşap İnşaat Otomotiv Sanayi firma sahibi Selçuk Sönmez ile hem ilin ekonomik durumu hem de ihracat çalışmaları hakkında istişare edildi.

 

Ziyaret programı; Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin ve 3. Meslek Komitesi Başkanı Şahin Bircan’ın Hasel Teknik Ahşap İnşaat Otomotiv Sanayi firma sahibi Selçuk Sönmez’e hediye takdimi ile sona erdi.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız