SERHAT GEÇTİM GÜVEN TAZELEMENİN ÖTESİNE GEÇTİ

Düzce Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası 16. Olağan Genel Kurulu hafta sonu gerçekleştirildi. İki adayın mücadele ettiği seçimlerde 2010 yılından bugüne başarılı şekilde başkanlık görevini sürdüren mevcut Başkan Serhat Geçtim, rakibi İsmail Çelebi’yi büyük oy farkıyla geçerek yeniden başkan oldu.

SERHAT GEÇTİM GÜVEN TAZELEMENİN ÖTESİNE GEÇTİ
21.02.2022 - 18:15
Haber Merkezi
698

Düzce Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası hafta sonu 16. olağan kongresini gerçekleştirdi. Merve Düğün salonunda yapılan kongreye üyeler yoğun ilgi gösterirken, mevcut Başkan Serhat Geçtim ile İsmail Çelebi’nin aday olduğu kongrenin Divan Başkanlığını DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı yaptı.

 

Divan heyetinin oluşturulmasının ardından, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongrede ilk olarak yönetim ve denetim kurulları ibra edildi. Oy birliği ile tamamlanan ibranın ardından, başkan adayları yeni dönemde oda ve üyelerine yönelik hedeflerini paylaştı.

 

Mevcut Başkan Serhat Geçtim, oy kullanmaya geçilmeden önce geçmiş dönemlerde odaya emeği geçen eski yönetim kurulu üyelerine plaket takdim etti. Dilek ve temenniler bölümünde konuşan Geçtim, bugüne kadar yapılan çalışmaları üyelerle paylaştı.

 

Konuşmaların ardından yeni dönemi seçmek üzere sandığa giden üyelerin büyük çoğunluğunun desteğini alan mevcut Başkan Serhat Geçtim, yeniden başkanlığa seçilerek güven tazelemenin ötesine geçmiş oldu.

 

Serhat Geçtim başkanlığında oluşan Düzce Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası yeni yönetimi şu isimler yer alıyor;

Yönetim Kurulu Asil; Tarık Mert, Ercan Acar, Yavuz Argun, Burhan Aktaş, Emre Baş, Samet Mollakadıoğlu,

Yönetim Kurulu Yedek; Alaattin Aşbay, Uğur Gürel, Şafak Mutlu, Tahir Kavçar, Alaettin Yıldız, Metin Gökçe, Ayhan Güngör

Denetim Kurulu Asil; Fatih Doğan, Halit Özçelik, Selman Topçu

Denetim Kurulu Yedek; Mutlu Şefik, Ömer Faruk Toğrul, Rıza Topkaraoğlu


Editör: B. Zengin