Özcan'dan İlk Açıklama: Sıra Vaat Ettiklerimizde

Kesin olmayan sonuçlara göre CHP Düzce Milletvekili seçilen Talih Özcan, "Sonuçta demokrasi ve sağduyu kazandı" dedi.

Özcan'dan İlk Açıklama: Sıra Vaat Ettiklerimizde
15.05.2023 - 12:36
Kaynak: Haber Merkezi
362

Kesin olmayan sonuçlara göre Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce Milletvekili olan Talih Özcan, yaptığı ilk açıklamada, sonuçların Türkiye ve Düzce açısından hayırlı olmasını temenni ettiğini belirtti ve "Düzce’de çok verimli bir seçim dönemi geçirdik. Bunun için partime, seçimlere birlikte girdiğimiz Millet İttifakının diğer Milletvekili adaylarına ve parti mensuplarına teşekkür ederim. Sonuçta demokrasi ve sağduyu kazandı." dedi. 

Düzce’de sandıkların açılmasından sonra kesin olmayan ıslak imzalı sonuçlara göre CHP’den Milletvekili seçilen Talih Özcan, Mecliste Düzce’yi layık olduğu şekilde temsil edeceğini söyledi ve şu görüşlere yer verdi, “Düzceli tercihini yapmıştır ve şahsımı Milletvekilliğine layık görmüştür. Millet İttifakı olarak girdiğimiz seçimlerde büyük bir çalışma gösterdik. Diğer Milletvekili adaylarımızın sayın Aslıhan Akbal Tüysüz ve sayın Jale Uzunhasan ile neredeyse adım atmadık hiçbir yer bırakmadık. Vatandaşlarımızın tüm sorunlarının farkındaydık ve çözüm önerilerimizi sıraladık. Bunun için Meclise gönderildim. Şimdi sıra vaat ettiğimiz hizmetleri gerçekleştirmektedir.”


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız