Düzce TSO Gazeteciler İle Buluştu

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Düzce’de faaliyet gösteren basın mensuplarıyla kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.

 Düzce TSO Gazeteciler İle Buluştu
11.01.2022 - 18:41
Haber Merkezi
455

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Düzce’de faaliyet gösteren basın mensuplarıyla Düzce Mutfak Sanatları Merkezinde bir araya geldi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, “Bugün burada toplanmamızın amacı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızla bir arada olmak, bu özel gününüzde sizlerin sevincine ortak olmaktır. Bizim vitrinimiz sizlersiniz. Faaliyetlerimizi, odamızı, bizleri kamuoyuna yansıtan, yerelde ve ulusalda odamızı ve bizleri en iyi şekilde gündeme taşıyan sizler sayesinde bildiğiniz üzere birçok kazanımlar sağladık.

Toplantıda söz alan basın mensupları da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününe yönelik görüşlerini aktardılar.

Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız