DÜNYA DÜZCE GÜNLERİNDE COŞKU ZİRVE DE

Dünya Düzce Günleri, muhteşem etkinliklerle devam ediyor. Etkinliklerin ikinci gününde 70'ler 80'ler 90'lar konsepti ile sahne alan ve nostalji rüzgarı estiren Retrobüs grubu, muhteşem şarkılarıyla alanı hınca hınç dolduran Düzcelileri mest etti.

DÜNYA DÜZCE GÜNLERİNDE COŞKU ZİRVE DE
3.08.2022 - 23:04
Haber Merkezi
420

Düzce Belediyesi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen Dünya Düzce Günleri etkinliklerinin ikinci gününde de Düzceliler muhteşem bir gece geçirdiler. Düzceliler 70'ler 80'ler 90'lar konsepti ile şarkılarını seslendiren Retrobüs grubu ile yakın geçmişe bir yolculuk yaptı.

Düzce temalı şiir yarışması ve 80’ler 90’lar temalı kostüm yarışmalarıyla keyifli dakikalar geçirilmesinin ardından sahneye çıkan DJ Uğur, verdiği konser ile alanı dolduran vatandaşlara büyük bir coşku yaşattı.

DJ Uğur’un konserinin sona ermesiyle birlikte Düzcelilerin alkışları arasında sahne alan Retrobüs grubu ise 70-80 ve 90’lı yıllara ait birbirinden değerli parçaları seslendirdi. Meydanda toplanan on binlerce Düzceli, parçalarla geçmişe yolculuk yaparken şarkılara da eşlik etmeyi ihmal etmedi. Retrobüs’e şampiyon Düzcespor forması hediye edildi.


Editör: B. Zengin