DÜZCE’DE HABERİN ROTASI 9 YAŞINDA!

01 Ocak 2015 tarihinde yayın hayatına başlayan Düzce ROTA İnternet Haber Portalımız ilkeli, doğru, objektif haberciliği okuyucularına aktararak başarılı bir şekilde geçirdiği 8 yılı geride bırakıp 9. yayın yılına girdi.

DÜZCE’DE HABERİN ROTASI 9 YAŞINDA!
31.12.2023 - 13:31
Kaynak: Haber Merkezi
337

01 Ocak 2015 tarihinde yayın hayatına başlayan Düzce ROTA Haber Portalımız 8 yılı geride bırakıp 9. yayın yılına girdi.

İmtiyaz sahibi Barış Zengin nezdinde kurulduğu günden bugüne habercilik ve gazeteciliğin gerekliliği doğrultusunda yayın politikasından taviz vermeden doğru, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla başta Düzceliler olmak üzere Türkiye ve Dünya genelinde hatırı sayılır bir okur kitlesiyle buluşan Düzce Rota Haber, deneyimli ve alanlarında donanımlı yazar kadrosu ve objektif yayıncılığı ile 8'nci yılı geride bırakarak 9'ncu yayın yılına okuyucu ve takipçileri ile merhaba diyor.

Tutarlı ve objektif yayıncılık anlayışıyla Düzcelileri bilgilendirmeyi görev addeden, bu doğrultu da teknolojik yenilikleri de takip ederek okuyucularıyla buluşmaya devam eden ve Düzce’de haberin rotası olma iddiasını ortaya koyarak iddiasını gün be gün yineleyerek yenileyen Düzce Rota Haber, yeni yaşında da aynı doğrultuda hareket etmeyi sürdürmeyi hedefliyor.

Düzce Rota Haber, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da doğruları, ilkeli, tarafsız ve objektif şekilde okuyucularıyla paylaşmaya devam edecek. Bizleri bugünlere taşıyan tüm okuyucularımıza ve takipçilerimize çok teşekkür ediyoruz. Teşekkürler Düzce, Teşekkürler Türkiye.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız