TARİHÇİ-YAZAR AYDEMİR, SON KİTABINI TANITTI

Düzceli Tarihçi-Yazar Metin Aydemir, yıllarını verdiği ve yaptığı araştırmaların ardından baskısını gerçekleştirdiği ‘Düzce’nin İskan Tarihi’ kitabı için imza günü düzenledi.

TARİHÇİ-YAZAR AYDEMİR, SON KİTABINI TANITTI
10.05.2022 - 19:32
Haber Merkezi
557

Türk tarihine ışık tutmayı amaçlayan ve bu manada yoğun çalışmalar gerçekleştiren Düzceli Tarihçi-Yazar Metin Aydemir, son olarak kaleme aldığı ‘Düzce’nin İskan Tarihi’ kitabını imza gününde sevenleriyle buluşturdu.

Millet Bahçesi kafe-kütüphanesinde hafta sonu düzenlenen imza gününde Aydemir’i yalnız bırakmayan kitapseverler, hem kitaba hem de Düzceli yazara büyük ilgi gösterdi. İmza gününe gösterilen ilgiden son derece mutlu olduğunu ifade eden Aydemir, kendisini yalnız bırakmayan kitap dostlarına teşekkür ederek, kitaplarını imzaladı.

Kitap, Düzce'nin tarihteki sosyal, kültürel ve ekonomik durumları ile Düzce'de ki çeşitli halkların tarihi süreç içindeki göçlerini arşiv belgeleri ışığında ele alıyor oluşuyla Düzce için önemli bir yere sahip.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız