Aylin Aslım büyüledi

DÜ tarafından dokuzuncusu düzenlenen ve Zed Organizasyon’un üstlendiği Bahar Şenlikleri Üniversitemiz Konuralp Yerleşkesi Ortak Yaşam Alanı’nda Aylin Aslım konseriyle başladı.

Aylin Aslım büyüledi
7.05.2015 - 17:24
1285

DÜ bu yıl dokuzuncusu düzenlenen etkinliğin birinci gününde Aylin Aslım yer alırken ikinci gününde Kubat üçüncü gününde ise Funda Arar sahnedeki yerini alacak.

 

Etkinliklerin ilk gününde öğrencilerimiz tarafından çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlendi. Müzik topluluklarımız öğrencilerimize mini bir konser vererek eğlenceli anlar yaşattı. Çeşitli alışveriş stantlarıyla konser alanı festival havasına büründü.

 

DJ Kosta’nın kısa bir sahne performansından sonra Aylin Aslım sahne aldı. Öğrencilerimizin yanı sıra halkın da yoğun ilgi gösterdiği konser, Bir Gün isimli şarkıyla başladı. Hasret şarkısıyla devam eden Aylin Aslım, “Hepiniz hoş geldiniz. Burada tekrar misafir olmaktan çok mutluyum. ” sözleriyle duygularını dile getirdi. Üniversitemiz Genel Sekreteri Hasan Sadi Ateş tarafından Üniversitemiz adına Aylin Aslım’a çiçek takdim edildi, Genel Sekreterimiz “Değer Üreten Üniversite” hedefiyle yola çıktıklarını belirtip Bahar Şenlikleri’nin düzenlenmesinde başta Rektörümüz Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

Konserden sonra görüşlerini aldığımız Aylin Aslım, Üniversitemiz Yönetimine ve öğrencilerimize bu şenliğe sahip çıktıkları için teşekkür ederek, kültürel aktivitelerin önemini vurguladı. Sevilen şarkıcı öğrencilerin performansını beğendiğini, katılımın çok güzel olduğunu belirterek, “Düzce halkının bu konsere ilgi göstermesi bizim için önemliydi.” sözleriyle, bu şenlikte emeği geçenlere ve gönüllü olarak katılanlara teşekkür etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız