DÜ Medya Ödülleri sahiplerini buldu

Düzce Üniversitesi (DÜ) Girişimcilik Topluluğu tarafından düzenlenen 3. Medya Ödülleri Töreni, gerçekleştirildi.

DÜ Medya Ödülleri sahiplerini buldu
5.03.2015 - 13:04
1584

 

27 kategoride 220 yıldızın yer aldığı, internet üzerinden yaklaşık 500 bin kişinin katılımıyla 7 milyon oy kullanılan ve DÜ Girişimcilik Topluluğu tarafından bu yıl 3'ncüsü düzenlenen Medya Ödülleri Töreni, muhteşem bir organizayonla sahiplerini buldu.

 

 

Düzce'de ki bir otelde düzenlenen organizasyona Düzce Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Özgün, Garnizon Komutan Vekili Jnd. Yrb. Ersen Çetin, Düzce Belediye Başkanı Yardımcısı Ali Güney, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, DÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Prof. Dr. İsmail Ercan ve Prof. Dr. Öner Abidin Balbay ve davetliler katıldı.

 

 

Medya Ödülleri Genel Koordinatörü Selen Even gecenin açılış konuşmasında, kendilerini kırmayıp törene katılan tüm sanatçılara ve ekip arkadaşlarına teşekkür ederken herkese iyi eğlence dileklerinde bulundu.

 

 

DÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Nigar Demircan Çakar, “Bugün burada bu güzel anı bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. Üniversitemizin aktif dinamik genç yüzünün göstergesi Girişimcilik Topluluğumuza, tüm sanatçılarımıza Pelemir Otel’e ve konuklarımıza geldikleri için teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

 

En iyi düet dalında Hande Yener ve Berksan seçilirken, törene ödülünü almak için katılan Berksan seslendirdiği şarkısıyla izleyicilere keyifli anlar yaşattı.

 

 

En iyi erkek sanatçı ve en iyi albüm kategorilerinde ödüle layık görülen Gökhan Türkmen,  ödülünü aldıktan sonra sahnede kalarak şarkısını üniversite öğrencileriyle beraber söyledi.

 

 

En iyi şarkı kategorisinde İrfan Özata, en iyi single (kadın) kategorisinde Simge Sağın, en iyi çıkış yapan sanatçı Esin İris, en iyi çıkış yapan erkek sanatçı İdo Tatlıses, en iyi single (erkek) kategorisinde Özgün Uğurlu’nun ödül almasıyla devam eden törende, Özgün sevilen şarkısı “Öpücem”i seslendirdi.

 

 

En iyi haber kanalı kategorisinde A Haber Kanalı, en iyi sabah haber programı kategorisinde İsmail Küçükkaya,  en iyi kadın haber spikeri kategorisinde Buket Aydın, en iyi erkek haber spikeri kategorisinde Cüneyt Özdemir, en iyi spor programı kategorisinde TRT Spor ile Ersin Düzen, en iyi hafta sonu programı kategorisinde Ceyhun Yılmaz, en iyi magazin programı kategorisinde Süper Star Life ödüle layık görüldü.

 

 

En iyi yönetmen kategorisinde Biray Dalkıran, en iyi kadın oyuncu kategorisinde Begüm Kütük, en iyi sinema filmi kategorisinde Murat Akkoyunlu ödül alırken,  en iyi erkek radyo programı kategorisinde Cem Arslan, en iyi kadın radyo programı kategorisinde Yonca Baygın, en iyi dizi kategorisinde Kardeş Payı oyuncuları ödül aldı. İzleyiciden yoğun alkış alan Kardeş Payı oyuncuları sahnedeki sempatik tavırlarıyla ilgi odağı oldu.

 

En İyi Vine Fenomeni ödülüne Aykut Elmas seçilirken, Semih Varol da en iyi sosyal medya kullanıcısı olarak ödülünü almaya hak kazanırken, Tiyatro, Sinema ve Müzik Onur Ödüllerinin de dağıtıldığı gecede ünlü tiyatro oyuncusu Cihat Tamer Tiyatro Onur Ödülünün, duayen sanatçı Menderes Samancılar Sinema Onur Ödülünün ve Kral TV Pop'da Müzik Onur Ödülünün sahibi oldu.

 

Gecede ayrıca, TRT  Okul Gençler Uçuyor Programı Yapımcısı ve sunucusu Ömer Ekinci ile Atıf Ünaldı da özel ödüle layık görülürken, tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.