DÜZCE TV 24 YAŞINDA

25 Nisan 1994 tarihinde Düzce’nin ikinci yerel kanalı olarak yayın hayatına başlayan Düzce TV, 24’ncü yayın yılını kutluyor.

DÜZCE TV 24 YAŞINDA
25.04.2018 - 16:48
906

 

24’ncü yayın yılını kutlamaya hazırlanan Düzce TV, yöneticileri ve çalışanları ile çeyrek asra yaklaşan yayıncılık hayatının gurur ve onurunu yaşıyor.

 

Düzce Rota Haber ailesi olarak, Düzce’de ilkeli, objektif ve basın ilkelerine uygun olarak yayın hayatını sürdüren Düzce TV’yi başta Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Seven, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Timur Erdem, Genel Koordinatör Mete Şimşek, Finans Koordinatörü Atilla Keskin, Genel Yayın Yönetmeni Özgür Alpmen, Sorumlu Müdür Rahman Çabuker, Haber Müdürü Hülya İşcan, Haber Spikerleri  Özlem Ağbuga, Sevde Erdem, Muhabir Kameraman Selçuk Akyol, program yapımcıları, İbrahim Özdede, Hasan kaya, Mehmet İbrahimoğlu ve Tolga İbrahimoğlu'nu kutluyor nice 24’lü başarılı yıllar geçirmelerini temenni ediyoruz.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız