Yılmaz, Akçakoca'da muhtarların sorunlarını dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, muhtarlarla bir araya geldi.

 Yılmaz, Akçakoca'da muhtarların sorunlarını dinledi
22.02.2021 - 19:35
1139

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve beraberindeki heyet mahalle muhtarlarını ziyaret ederek birtakım istişarelerde bulundu.

 

   Akçakoca Orman İşletme Müdürlüğünde muhtarlarla bir araya gelen Milletvekili Yılmaz "Halkımızın bize bu göreve layık gördüğü ilk günden beri hem vatandaşlarımızın hem de siz kıymetli muhtarlarımızın sesi olmaya çalıştık. Biliriz ki demokrasinin temel taşı sizlersiniz. Özellikle birkaç gündür ilimiz ve ilçelerimizde pandemi koşullarının önlemlerini de alarak sizlerin sorunlarını dinleyip, çözüm odaklarını araştırmaktayız" dedi.

 

   Milletvekili Yılmaz ile sohbet eden ve kendi bölgelerinin sorunlarını ileten muhtarlar yapılan bu ziyaretten memnun olduklarını dile getirdi.

 

   Yapılan bu ziyaretler sayesinde hizmetlerin daha hızlı ve etkin gelişmesini sağladıklarını söyleyen Milletvekili Yılmaz "Umarım kısa sürede tüm sorunları çözüm noktasına ulaştırabiliriz" dedi.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız