19 HAZİRAN

  • 18.06.2016 11:36

 

MHP, şu anda milliyetçi camianın beklentisi olmaktan çıkmış, Türk milletinin meselesi haline gelmiştir.

 

Yarım asra yakın bir zamandır doğru dürüst iktidar olamayan, olduğunda da bir şey anlamayan, havanda su dövüldüğüne inanmaya başlayan MHP’li camia kadar, bütünüyle milletimizi ve beklentilerini de yok saymak tuhaf bir haldir, anlaşılmaz bir iştir.

 

Türk halkı artık sıkılmış, bunalmıştır. Sıkıntısından, bunaltısından kendisini kurtaracak, demokrasi rejimine sahip çıkacak, demokratik hayatın kilidini kıracak öndere susamıştır. Bu susuzluğunda da  MHP’yi su içebileceği bir çeşme olarak görmektedir. Milletimiz AKP kuşatmasını yarmak ve Türkiye’yi aydınlık yarınlara ulaştırmak için umudunu MHP ve Ülkücü harekete bağlamıştır.

 

Ülkücü bürokrat, Ülkücü akademisyen, Ülkücü öğretmen, Ülkücü memur, Ülkücü doktor ve Ülkücü mühendisler AKP iktidarı tarafından ezilmiş, sindirilmiş ve hor görülmüştür. Ülkücü hareketin özgüveni düşürülmüş ve yalnız bırakılmıştır.

 

Tabanın ve Milletin iradesine karşı siyaset yapılmaz. Bugün MHP tabanının ezici çoğunluğu ve aziz Türk milleti MHP de tüzük değişikliği kurultayı yapılmasını istemektedir. Büyük kurultay delegelerinin verdiği imzalar, her kademedeki teşkilat mensuplarımızın ısrarlı talepleri ve mevcut iktidarın kötü icraatlarından bıkmış vatandaşlarımızın beklentileri bu yönde bir iradenin oluştuğunu net bir şekilde ortaya koymuştur.

 

İşte Türk milletinin ve her kademedeki teşkilat mensuplarının bu duygularını düşünerek 19 Haziran’da yapılacak tüzük kurultayına katılarak gereğini lütfen yapınız.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız