YILIN BELEDİYE BAŞKANI

  • 21.02.2015 11:38

 

Sayın Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Yılın belediye başkanı seçilmiş, kendisini tebrik ediyorum.

 

Bir Düzceli olarak acaba ben Düzce’de  yaşamıyor muyum? diye de soruyorum kendime. Sayın Keleş, ödülü verenlerin görüp de, benim görmediğim bir şeyler mi yaptı acaba?

 

Göreve geldiğinden beri hayırlı olsuna gelenleri ağırlamaktan, 650 bin TL'ye makam aracını değiştirmekten ve sık sık yurt dışı gezileri yapmaktan başka. Borç içinde aldığını söylediği belediyenin borçlarını ödeyip.

 

Tüm seçim vaatlerini 5 yılı beklemeden, bir yıl dolmadan  yapıp bitirdi herhalde.  Benim göremediğim fakat ödülü verenlerin gördüğü modern bir terminale kavuştuk.

 

Artık yayalarımız  karlı buzlu havalarda kayıp kolunu bacağını kırmıyor herhalde. Hava kirliliği sorunu bir çırpıda halledildi ve tertemiz bir havaya kavuştuk. Belediyedeki taşeron sorunu çözüldü, sağlıklı bir yapıya kavuştu.

 

 Belediye Başkanı bunları yaptı da  bizim mi haberimiz yok?

 

Sanırım bunlar olmasa gerek ödül almasının sebebi. Olsa olsa yeşil alan diye ayrılan yerlere  akaryakıt istasyonu ruhsatının çıkarılması, belediyenin bir çok gayrimenkulünün satışa çıkarılması, seçim vaatlerinin hiç birisini icraata geçirmemiş olması ve her gün basına  borçlu bir belediye devraldık demesi ve bunun gibileri olsa gerek başarı ödülünün sebebi.

 

Yorum elbette ki her zaman olduğu seçmenin.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız