BULGARİSTAN’DA İLİMİZİ VE ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEKLER

Düzce’nin Karate ve Wushu sporunda önde gelen kulüplerinden 1453 Atılgan Spor Kulübü, hem sporcu hem de antrenör bazında Milli Takıma destek vermeyi sürdürüyor. Bulgaristan’da yapılacak olan Wushu Avrupa Şampiyonasında Wushu antrenörü Ayşegül Ödemiş Milli Takım antrenörü olarak görev alırken, Avrupa Şampiyonu Milli Sporcu olan oğlu Yağızhan Mustafa Ödemiş ise Milli Sporcu olarak ter dökecek.

BULGARİSTAN’DA İLİMİZİ VE ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEKLER
10.05.2022 - 18:41
Haber Merkezi
701

Düzce, milli takımlara sporcu ve antrenör verme geleneğini sürdürüyor. Bu kapsamda ilimizde Karate ve Wushu sporunun gelişmesi ve büyümesi konusunda önemli katkılar sağlayan 1453 Atılgan Spor Kulübü, Milli Takıma hem antrenör hem de sporcu vererek başarısını perçinledi.

Wushu antrenörü Ayşegül Ödemiş, 12/15 Mayıs 2022 tarihlerinde Bulgaristan’ın Burgaz şehrinde yapılacak olan Wushu Avrupa Şampiyonasında Milli Takım Antrenörü olarak görev alırken, oğlu Avrupa Şampiyonu Milli Sporcu Yağızhan Mustafa Ödemiş ise milli takım sporcusu olarak ülkemizi temsil edecek.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız