Düzce’yi en üst düzeyde temsil eden tek takım

Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Masatenisi Takımı, Türkiye Masatenisi Süper Ligindeki mücadelesiyle Düzce’nin en üst düzeyde temsil edilmesini sağlayan tek spor dalı olarak dikkatleri üzerine çekmeyi sürdürüyor.

 Düzce’yi en üst düzeyde temsil eden tek takım
15.05.2021 - 14:32
2399
8

Alihan Kılıç, Yusuf Taşkan, Celil Şahin ve Teoman Yaman’dan oluşan Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Masatenisi takımı, Düzce’nin adını spor kamuoyunda duyurma başarılarını devam ettiriyorlar.

Tüm Dünyayı saran Koronavirüs salgını dolayısıyla ara verilen Süper Lige yönelik çalışmalarını Cumayeri Gül Bahçesi ve Sefa Lokantası sponsorluğunda sürdüren masatenisi takımı, mütevazı olanaklarıyla Düzce’yi temsil ediyor.

 

11-12 Haziran tarihinde yapılacak etap ile başlayacak olan lig mücadelesi öncesinde sıkı şekilde hazırlıklarını sürdüren takımımızın antrenörü aynı zamanda oyuncusu olan Alihan Kılıç, amaçlarının bir sonraki etapta oynanacak maçları kazanarak lig de üst sıralara çıkmak olduğunu söyledi.

 

Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (8)

 • Kızgın vatandaş
  Kızgın vatandaş
  20.05.2021 11:13

  Takımda emeği geçen herkesi gönülden tebrik ediyorum. Düzcenin malesef masa tenisinde başarıya götürecek antrenörleri yok. Duzcedeki bir cok spor branşi Gençlik Spor Il Müdürlüğü'ne sırtlarını dayamış antrenorlerin, önlerinden gecen başarılı sporculara elleri bağlı uzaktan bakmasina sebep oluyor. Emek yok. Sporcudan karşılık almak yok. Müdüre yaranmak için koyulan ders saatleri, mudurun de antrenör lerim çalıştırıyorum sizi edasıyla koyduğu gereksiz saatlerde ici boş olan dersler.

 • Kemal yerli
  Kemal yerli
  18.05.2021 16:47

  Masatenisinin bu seviyeye gelmesinde eski Divapan genel müdürü Hakan zengin beye teşekkürler ediyoruz Ama Düzce de hala 1 tane çocuk yetişmiyor 2 tane hocanın olmasından dolayı düZcede sporcu nerde diyorlar yetiştiren hocalara da destek çıkmıyorlar kendileride sadece konuşuyorlar

 • Atilla Algan
  Atilla Algan
  18.05.2021 15:09

  Emeği gecen sporcularımızı canı gönülden tebrik ediyoruz. Masa tenisinin gelismesi konusunda Duzce'de farkındalığın artmasini umut ediyor, öncülük ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz. Inşallah Düzce de çok daha iyi seviyelere gelebiliriz. Haziran etabının Düzcede oynanmasını bekliyor. Başarılarinizin devamını diliyorum.

 • Ruby
  Ruby
  18.05.2021 10:34

  Düzce’nin iyi şeylerle de anılması, bilinmesi lazım. Gelişmişliğin, medeniyetin, ekip/takım ruhunun, disiplinin, kendine güvenin, başkasına saygının(rekabet ortamında dahi), tecrübe edilerek öğrenildiği ve içselleştirildiği aktivite spordur. Sanatla, sporla anılan bir Düzce’de yaşamak dileği ile... Emeklerinizin karşılığını almanızı diler, katkılarınız için kendi adıma teşekkür ederim.

 • Atilla Algan
  Atilla Algan
  17.05.2021 23:51

  Emeği gecen sporcularımızı canı gönülden tebrik ediyoruz. Masa tenisinin gelismesi konusunda Duzce'de farkındalığın artmasini umut ediyor, öncülük ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz. Inşallah Düzce de çok daha iyi seviyelere gelebiliriz. Haziran etabının Düzcede oynanmasını bekliyor. Başarılarinizin devamını diliyorum.

 • Ali Gür
  Ali Gür
  17.05.2021 23:24

  Düzcemizin kısıtlı imkanlarıyla yaptığınız mücadelinizi gönülden tebrik eder başaralı olmanızı dilerim.

 • Spor Sever
  Spor Sever
  17.05.2021 17:18

  Düzce’nin bu düzeyde bi takımı olduğunu bilmiyoduk. Sayenizde öğrendik. Sağol düzcerota.

 • Şamil Özçelik
  Şamil Özçelik
  17.05.2021 17:13

  Masa tenisi potansiyeli çok yüksek olan Düzce'mizden birçok şampiyon sporcu çıkabilir, ancak bu potansiyelin farkına varacak ve harekete geçirecek bir yönetici maalesef henüz Düzce'mize teşrif etmedi. Tesis bolluğu olmasına rağmen, masa tenisi gibi her yaşa hitap eden, her yaştaki sporcunun yaş farkına bakmaksızın birlikte spor yapabildiği bu spor için bir tesis tahsis edilemedi. Diğer illerin bu konudaki gösterdiği hassasiyete gıpta ediyor ve Düzce'miz için de umut ediyoruz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız