İl Müdürü İsa Yazıcı, Gsb Spor Okullarını Ziyaret Etti

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Gsb Spor Okullarını ziyaret ederek sporcularımızla sohbet etti. Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Düzce Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen Gsb Spor Okullarına 2022 yılında 10 bin çocuk ve genç, yaz okulları spor eğitimlerinden yararlanıyor.

İl Müdürü İsa Yazıcı, Gsb Spor Okullarını Ziyaret Etti
30.07.2022 - 12:58
Kaynak: Haber Merkezi
526

34 branş ve 67 antrenörle açılan yaz spor okullarına rekor kayıt yaptırıldı. Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Belediyesinin ortaklaşa açtığı ücretsiz gsb spor okullarına 10 bin çocuk ve genç kayıt yaptırarak kırılması güç rekora imza attı. Her sene öğrencilerin yaz tatillerini verimli geçirmelerini sağlamak amacıyla açılan gsb spor okulları eğitimlerine devam ederken kurslara katılan minik sporcular da sporun temelini alıyor. Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, çeşitli branşlarda eğitim alan çocuklarımızı ziyaret ederek, geleceğin yıldızlarıyla bir araya geldi.

7-18 yaş arası çocuklar için ücretsiz düzenlenen Gsb Spor Okullarında, Atletizm, Atıcılık, Badminton, Basketbol, Bilardo, Bisiklet, Bocce, Boks, Cimnastik, Çim Hokeyi, Eskrim, Futbol, Geleneksel Türk Okçuluğu, Güreş, Halter, Hentbol, Judo, Karate, Kick boks, Masa Tenisi, Muay Thai, Okçuluk, Oryantiring, Satranç, Tekvando, Tenis, Voleybol, Wushu, Yüzme ve Bedensel Engelliler Okçuluk, İşitme Engelliler Güreş, Bedensel Engelliler Halter ile Engelli Yüzme olmak üzere toplam 34 branşta 67 antrenör ile eğitim veriliyor


Editör: B. Zengin