Kadınlar Günü’nde Voleybol Turnuvası Düzenlendi

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 8 Mart Dünya Kadınlar Günü "Evinin Sultanlar" voleybol turnuvası düzenlendi.

Kadınlar Günü’nde Voleybol Turnuvası Düzenlendi
11.03.2024 - 19:51
Kaynak: Haber Merkezi
66

Düzce’de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Evinin Sultanları" adlı voleybol turnuvası, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle gerçekleştirildi. Kadınlara yönelik etkinlikler çerçevesinde yapılan turnuva, Bahçeşehir Spor Salonu’nda gerçekleşti.
"Evinin Sultanları" turnuvası, kadınların sporda ve hayatın her alanında dile getirilen Sporda, evde, işte; Türk Kadını her yerde sloganını hayata geçirmeyi amaçladı. Bu özel organizasyona katılan kadınlara İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından çiçekler takdim edildi.
Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, turnuva hakkında yaptığı açıklamada, kadının toplumdaki yerinin önemine vurgu yaparak, kadınların emek, azim, çaba ve akıllarıyla hayatı kolaylaştırdığını ve dünyaya değer kattığını belirtti. Ayrıca Yazıcı, kadınların sadece bu özel günde değil her gün takdir edilmesi gerektiğini ifade etti ve etkinliğin amacının kadınların her alandaki başarılarını gözler önüne sermek olduğunu vurguladı.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız