ÇOCUK KULÜBÜ ÇOCUKLARIN GÖNLÜNE DOKUNUYOR

Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü öğrencileri, Düzköy Anaokulu öğrencilerine oyuncak ve araç gereç yardımında bulundu. Çocuk Kulübü ve Düzköy Anaokulu öğrencileri hep birlikte yeni oyuncaklarıyla oynadı.

ÇOCUK KULÜBÜ ÇOCUKLARIN GÖNLÜNE DOKUNUYOR
5.04.2022 - 22:54
Haber Merkezi
510

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü Çocuk Kulübü, kendilerine sosyal medyadan ulaşan anaokulu öğretmeninin ricasını geri çevirmedi.

Çocuk Kulübünü sosyal medyadan takip eden ve etkinliklerle programları köy okulundaki çocuklarla uygulamaya çalışan Düzköy Anaokulu öğretmeni Gamze Yılmaz, Çocuk Kulübüyle iletişime geçerek yaşadıkları sıkıntıları dile getirdi. Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü Müdürü Sevinç Carım ve ekibi de anaokulu öğrencilerine yardımcı olmak için harekete geçti.

Çocuk Kulübü öğrencileri oyuncaklarını hazırlarken veliler de anaokulunun ihtiyaçlarını karşılamak için araç gereç yardımında bulundu.

Çocuk Kulübü Düzköy Anaokuluna araç gereç ve oyuncakların yanı sıra pasta ile giderek hem öğretmen Gamze Yılmaz’ı hem de çocukları sevindirdi.

Çocuk Kulübü ve Düzköy Anaokulu öğrencileri hep birlikte oyuncaklarıyla oynadı.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız