MEZARLIKLAR BAYRAMA HAZIRLANIYOR

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, rutin bakım çalışmalarının yanı sıra yaklaşan Ramazan bayramı öncesinde şehir mezarlığında kapsamlı ot biçme ve temizlik çalışmalarına başladı.

MEZARLIKLAR BAYRAMA HAZIRLANIYOR
14.04.2022 - 12:24
Haber Merkezi
545

Yabani ot temizliği ile işe koyulan ekipler daha sonra yeşil alanların bakımını ve çim biçme işlemini gerçekleştirdi. Yabani ot temizliği kapsamında çiçek ve ağaçların daha kolay büyümesi sağlanırken, yeşil alanlarında çevre düzenlemesi yapılarak estetik bir görünüme kavuşması amaçlanıyor.

Mezarlıkların temizliği ve bakımını yaparak daha sağlıklı ve hoş görünüme kavuşmasını sağlayan ekipler, Ramazan Bayramı öncesi tamamlamayı hedefledikleri çalışmaların mezarlık ziyaretinde bulunmak isteyen vatandaşlar için daha temiz, sağlıklı ve huzurlu bir bir ortam oluşmasını sağlayacak.

Şehir Mezarlığında gerçekleştirilen bakım ve temizlik çalışmalarının yanı sıra mahallelerde bulunan mezarlıklarda da bakım ve temizlik çalışmaları hızla ilerliyor.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız