SOSYAL YARDIM İŞLERİ GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR

Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi ailelere iftarlık yemek ve erzak dağıtımı yapan Düzce Belediyesi, yaşlı ve engelli bireylerin de gönüllerine dokunuyor.

SOSYAL YARDIM İŞLERİ GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR
30.04.2022 - 15:30
DHA
603

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, evlerinde ziyaret ettiği yaşlı bireylerin bayramlık traşları yaparak bayrama bakımlı sağlanıyor.

Ramazan ayı içerisinde iftarda sıcak aş, erzak paketi yardımı gibi hizmetleri gerçekleştiren Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri, evde öz bakım hizmetlerini de ihmal etmedi.  Yıl boyunca belirli aralıklarla verilen öz bakım hizmetini Ramazan ayında da gerçekleştiren ekipler, hizmet verdiği ailelerin bayramlık traşını ve banyosunu yaptırarak Ramazan Bayramına mutlu ve bakımlı girmeleri sağlıyorlar.

Sosyal Yardım İşleri öz bakım ekibi, vatandaşların banyo, tırnak ve saç kesimi gibi ihtiyaçlarını karşılayarak hem hayır duası alıyor hem de onların sahipsiz olmadığını gösteriyor.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız