Şahin, Gençlerle Bir Araya Geldi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Düzce Üniversitesi Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle bir araya geldi.

Şahin, Gençlerle Bir Araya Geldi
10.05.2022 - 20:31
Haber Merkezi
367

Düzce Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda yoğun katılımla gerçekleştirilen söyleşiye; Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Meclis Üyesi Hasan Arslan, Düzce Üniversitesi MYO Müdürü Doç. Dr. Ali Etem Gürel, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Hüseyin Aydın, Öğr. Gör. Seymen Çiftçi, Düzce Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu akademisyenleri ve öğrencileri katılım sağladı.

Gerçekleşen söyleşide konuşmacı olarak yer alan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin; “ Pandemi ve etkileri, pandemi sonrası yenilikler, işletmelerde dijitalleşmenin önemi, yok olacak meslekler ve yeni ortaya çıkacak meslekler, girişimciliğin önemi, Düzce yatırım stratejilerimiz, gelecekteki stratejik sektörler gibi konu başlıklarında öğrencilere faydalı ve kullanışlı bilgiler verdi.

Program, Düzce Üniversitesi MYO Müdürü Doç. Dr. Ali Etem Gürel tarafından Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin’e teşekkür belgesi takdimiyle sona erdi.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız