"Temiz Ve Sağlıklı Su İçmek Herkesin Hakkı"

Hazır su maliyetlerinin artması sonucunda vatandaşlar alternatif bir yol arayışı içine girdi. Düzce'de faaliyet göstermekte olan Elit Su Arıtma Cihazları firması bu duruma dev bir kampanya yaparak çözüm oldu.  

"Temiz Ve Sağlıklı Su İçmek Herkesin Hakkı"
26.07.2023 - 18:00
Haber Merkezi
246

Hazır su fiyatlarının artışları gün geçtikçe artması nedeniyle vatandaşlar alternatif çözüm arayışına girdi. Her geçen gün gelen zamlar nedeniyle evlere alınan hazır suların aile ekonomisinde büyük bir yer sahibi olması nedeniyle Nusrettin Mahallesi Tevfik Fikret Sokak adresinde hizmet veren Elit Su Arıtma Cihazları sahibi Hakan Çakır bu duruma dur demek için Düzceli vatandaşların yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. Yaptığı kampanya ile hazır suların aile ekonomisindeki etkisini azaltmak için Su arıtma cihazlarında çob büyük bir kampanya yaparak hem sağlıklı hemde maddi açıdan insanları rahatlatıcak bir faaliyet yaptı. Hakan Çakır yaptığı açıklamada "Artan hazır su fiyatları insanları yormaya başladı artık. Düzce'de çoğu vatandaş şebeke suyunu içemiyor bunu biliyoruz. Bu yüzden her evde bir arıtma cihazı olması için bizde elimizi taşın altına koyduk. Piyasa fiyatları çok yüksek olan su arıtma cihazlarını montajı dahil olmak ile birlikte sadece 2500 TL gibi bir fiyata vatandaşlarımıza sunduk. Temiz ve sağlıklı su içmek herkesin hakkı, yaptığımız kampanya ile büyük bir ilgi ile karşılaştı. Kısa sürede yüksek satışlara ulaştık ve halen de devam etmektedir. Yaptığımız kampanya ile bu zor ekonomik zamanlarda insanların biraz daha rahatlaması ve hazır sulara ödenen yüksek maliyetlerin biraz daha düşmesi için biz elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz." şeklinde konuştu.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız