ÖZTÜRK: "YARALARI SARACAĞIZ"

AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, devletin tüm imkanlarıyla Akçakoca’da felaketi yaşayan balıkçı esnafının yanında olacağını söyledi. Öztürk, yapılacak çalışmaların takipçisi olacaklarının da altını çizdi. AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ise daha önce Akçakoca’da böyle bir felaket yaşanmadığını kaydetti.

ÖZTÜRK: "YARALARI SARACAĞIZ"
20.11.2023 - 20:12
Kaynak: Haber Merkezi
91

Milletvekili Ercan Öztürk  ve İl Başkanı Hasan Şengüloğlu Akçakoca'da  yaşanan fırtına ve dev dalgalar neticesinde zarar gören Akçakoca balıkçı barınağını ziyaret ettiler.Yaşanan fırtına nedeniyle büyük zarar gören balıkçı esnafına geçmiş olsun dileklerini ilettterek yaraların sarılacağı sözünü verdiler.

AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Akçakoca İlçe Başkanı Burhan İşleyen, İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç, İl Genel Meclis Üyesi Sinan Cumhur ve teşkilat mensupları, Akçakoca balıkçı barınağını ziyaret ederek incelemelerde bulundular. 

Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaşı ve Akçakoca balıkçı esnafına geçmiş olsun dileklerini ileten AK Partililer, hasarın giderilmesi için gerekenin yapılacağını kaydettiler.

“DALGA BOYU 7 METREYİ BULDU”

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ise akçakoca4da daha önce böyle bir felaketin yaşanmadığına dikkat çekerek “Akçakoca’da yaşanan felaketin boyutunu incelemeye geldik. Aldığımız bilgiye göre bu alanda daha önce böyle büyük bir felaket yaşanmamış. Deniz dalga boyu 7 metreye kadar ulaşmış. Bittiği zararlar oluşturmuş. Şükürler olsun can kaybımız yok ama ciddi bir maddi zayiat var. Devletimizin ilgili kurumları raporlarını tuttu. En kısa süre içerisinde bu alanın normale dönmesi için gereken yapılacak. Bizler de bunu takipçisi olacağız. Allah daha büyük felaketlerden bizleri esirgesin.” diye konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız