UZUN METRAJLI FİLME DÜZCE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Düzce’de çekimleri başlayan romantik komedi türündeki ‘ Kalp Estetiği’ filminin çekimleri aralıksız devam ediyor. Düzce’nin sokakları film setine sahne olmaya devam ediyor.

UZUN METRAJLI FİLME DÜZCE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR
13.10.2022 - 19:40
Haber Merkezi
260

Düzce Belediyesinin desteklediği, ‘ Kalp Estetiği’ adlı uzun metrajlı sinema filmine Düzce ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Türkiye’nin tanıdığı önemli sanatçıları kadrosunda barındıran filmin çekimleri bölgenin kültürel zenginliklerinin olduğu alanlar ve Düzce'nin çeşitli cadde ve sokaklarında yapılıyor.

VATANDAŞLAR ÇEKİMLERE İLGİ GÖSTERİYOR

Şıralık mahallesinde yaya geçidi ile ilgili sahnenin çekimleri esnasında Düzceliler de set ekibini ve ünlü oyuncuları uzaktan hayranlıkla izledi.

Öte yandan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de Düzce’nin tanıtımına kültürel anlamda katkısı olacak filmin setini sık sık ziyaret ederek oyuncularla ve yönetmenlerle sohbet etmeyi ihmal etmiyor.

‘Kalp Estetiği’ filminde Düzceli amatör oyuncular da yer alırken filmin çekimlerinin önümüzdeki hafta İstanbul’da devam edeceği belirtildi.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız